Szreniawa odprawiona z czwórką

W drugim sparingu w letnim okresie przygotowawczym pewnie pokonaliśmy występująca w A-klasie drużynę Szreniawy Koszyce.

Już pierwsza akcja przyniosła prowadzenie naszej drużynie. Z prawej strony pięknym strzałem w okienko popisał się Maks Świątek. W 28. minucie na 2:0 po dwójkowej akcji z Banachowiczem podwyższył Filip Fryc. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza – od szybko zdobytej bramki. Dobrą akcję Kamila Banachowicza wykończył Grzegorz Kwiecień, któremu zostało tyko dostawić nogę do pustej bramki. Ten sam zawodnik tuż przed końcem ustalił wynik na 4:0.

Wieczysta wystąpiła dziś w składzie: Małek – M. Świątek, Suska, Świst, J. Świątek – Heretyk, Fryc, Grabski, Dudzic, Banachowicz – Kawa. W drugiej połowie zagrali: Duchnowski, Tesznar, Pietruszka, Kwiecień, Rawski, Kaczor, Kozłowski, Sasak.