Złomex za mocny w sparingu

W kolejnym sparingu przed zbliżającym się sezonem nasza drużyna uległa grającemu klasę wyżej Złomexowi Branice 1:3.

W 10. minucie nieporozumienie przy rozegraniu piłki wykorzystał Diouf i w sytuacji sam na sam pokonał Duchnowskiego. 10 minut później ten sam zawodnik wystartował z własnej połowy i po minięciu kilku naszych zawodników w polu karnym spokojnie skierował piłkę do siatki. Trzeba przyznać, że czarnoskóry pomocnik Złomexu był siłą napędową naszych przeciwników. Po zmianie stron Wieczysta mogła zdobyć kontaktowego gola, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sasak trafił w słupek. W podobnej sytuacji nie pomylił się drugi czarnoskóry zawodnik Złomexu - Ojirogbe, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główką skierował piłkę do siatki tuż przy słupku. Honorowego gola dla Wieczystej zdobył Piotr Świst. Po rzucie wolnym piłka odbiła się od poprzeczki i tuż za linią wpadła do bramki.

Nasza drużyna zagrała w składzie: Duchnowski (Małek) - M. Świątek, Świst, Suska, J. Świątek - Kozłowski, Banachowicz, Duniec, Kwiecień, Heretyk - Tenerowicz oraz Pietrzak, Tesznar, Grabski, Liszka, Rawski, Grzyb, Sasak, Nowakowski, Stawiarski