Autobus Bratniaka zatrzymał Wieczystą

  2015-10-07  

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni pojedynek z Bratniakiem. Wieczysta przez całe spotkanie dominowała w posiadaniu piłki, jednak goście skutecznie zaryglowali dostęp do swojej bramki.

Przyjezdni osłabieni brakiem kilku zawodników mieli na to spotkanie prosty plan – przeszkadzać, opóźniać grę i liczyć na „złotą” kontrę. Pierwsza połową toczyła się w dość monotonnym tempie i nie mogła być atrakcyjna dla kibiców.

W drugiej połowie Bratniak jeszcze bardziej zawęził szyki obronne, mimo to udało się stworzyć kilka dogodnych sytuacji. Losy pojedynku tuż po wejściu na boisko mógł przesądzić Dawid Jamróz, ale brakło zimnej krwi i precyzji. Swoje sytuacje też mieli Tomasz Grabski i Grzegorz Kwiecień, ale piłka nie chciała wpaść do siatki.

Sobotni remis musimy traktować jako porażkę i przede wszystkim stratę dwóch punktów. Okazja do poprawienia nastrojów nadarzy się już za tydzień w sobotę w meczu ze Zwierzynieckim.


Wieczysta - Bratniak 0:0

Żółte kartki: Kwiecień, M. Świątek, Świst - Kupka
Czerwona kartka: Świst 88 (za drugą żółtą)

Wieczysta: Małek - M. Świątek, Świst, J. Świątek, Rzeszótko (46 Dobosz) - Kozłowski (46 Banachowicz), Grabski, Fryc, Grzyb, Duniec - Kwiecień (74 Jamróz)

Bratniak: Kumpel - Mosiołek, Szczepański, Hajduk, Paloska, Miś, Dedo, Wrześniak, Stefańczyk, Kupka, Chrustek (46 Twardy)

wieczysta seniorzy bratniak

Podziel się tą wiadomością: