Plan wykonany

Kolejna wygrana - taki był prosty plan na dzisiejsze spotkanie z Prądniczanką II. Wieczysta zrealizowała go w 100% pokonując rywala 4:1.

Pierwsza połowa nie było dobra w wykonaniu naszej drużyny - mimo to "żółto-czarni" kończyli ją prowadząc 2:1. Przyjezdni na początku meczu mieli dwie dobre sytuacji, gole jednak zdobyli nasi zawodnicy. Najpierw Piotr Świst celnie przymierzył z rzutu wolnego, a chwilę później Kamil Banachowicz wykończył dobrą akcję Adama Duńca i Bartłomieja Grzyba. Prądniczanka mogła szybko odpowiedzieć. Faul w polu karnym popełnił Piotr Świst, ale rzutu karnego nie wykorzystał Jędrzej Kokoszyński. Tuż przed przerwą przeciwnicy zdobyli kontaktową bramkę - błąd w obronie wykorzystał Piotr Jewuła i pokonał Mateusza Małka.

Druga połowa rozpoczęła się ponownie od dobrej sytuacji dla gości, na szczęście to nasi zawodnicy zaczęli kontrolować z czasem sytuację na boisku. W 77. minucie wynik podwyższył Adam Duniec, który wykorzystał podanie Filipa Fryca, po zagraniu z wolnego Piotra Śwista. Po tej bramce uszło już powietrze z przeciwników i Wieczysta raz po raz zagrażała bramce Patryka Batko. Skończyło się jeszcze tylko na jednej bramce w doliczonym czasie gry zdobytej przez Tomka Rawskiego, chociaż goli powinno być znacznie więcej.

Wieczysta wygrała kolejny mecz i w dobrych nastrojach jedzie za tydzień do Modlnicy, gdzie zmierzy się z niepokonaną dotąd drużyną Błękitnych.

Wieczysta Kraków - Prądniczanka II Kraków 4:1 (2:1)