Kolejny sparing na plus

Seniorzy Wieczystej wygrali dziś kolejny sparing. W niedzielne popołudnie na sztucznym boisku SMS przy ul. Szablowskiego pokonali czołową drużynę A klasy gr. III Wisłę Jeziorzany 3:1 (2:1).

Pierwszą bramkę dla "żółto-czarnych" z rzutu wolnego zdobył Piotr Świst. Kilkanaście minut później zespołową akcję wykończył Jakub Cieśla, podwyższając na 2:0. Gościom jeszcze przed przerwą udało się zdobyć kontaktową bramkę, ale to było wszystko na co pozwolili im nasi zawodnicy. W drugiej połowie mimo, że trener Michał Guja wymienił niemal całą jedenastkę Wieczysta nadal kontrolowała przebieg gry. Efektem tego była bramka Patryka Nowakowskiego, który wykończył dobrą akcję Cieśli i przytomne podanie Filip Fryca.

Wieczysta Kraków - Wisła Jeziorzany 3:1 (2:1)