Dąbski wygrał w końcówkach

Porażką 1:2 zakończyło się derbowe spotkanie z Dąbski, które inaugurowało rundy wiosenną.
Mecz bardzo dobrze ułożył się dla nas, bo już w 4. minucie piłkę w środku pola odzyskał Szymon Witek, zagrał do Maksa Świątką, a ten idealnie wrzucił ją w pole karne, gdzie Adam Duniec główką trafił do siatki. Później dogodne sytuacje mieli jeszcze Szymon Witek i Maks Świątek, ale brakowało precyzji w wykończeniu. Dąbski z czasem zaczął dochodzić do głosu i skończyło się to wyrównującą bramką "do szatni" autorstwa Michała Jakubca.

W drugiej połowie lepszą drużyną byli już gospodarze, choć Wieczysta mogła zdobyć bramkę, gdyby strzał z dystansu Jakuba Cieśli był minimalnie celniejszy. Niestety podobnie jak w pierwszej tak i w drugiej połowie Wieczysta straciła bramkę w ostatnich minutach. Rzut wolny z 16 metrów pewnie wykonał trafiając w okienku były zawodnik "żółto-czarny" Mirosław Semper i to Dąbski wygrał derbowe spotkanie 2:1.

Dąbski KS - Wieczysta 2:1 (1:1)