Krakus na start

  2016-08-21  

Dziś o godz. 17:30 w Swoszowicach z Krakusem ligowy sezon w A-klasie rozpoczną nasi seniorzy.

Oczekiwania są jasne - walka o awans do ligi okręgowej. Chcielibyśmy zająć trochę lepsze miejsce niż w zeszłym sezonie (uśmiech). Musimy sobie stawiać poprzeczkę wysoko, bo tylko to spowoduje, że będziemy się rozwijać - mówi trener Michał Guja.

Wieczysta pierwsze przetarcie ma już za sobą. We wtorek pewnie wygraliśmy w Pucharze Polski z ligowym rywalem Dragonem Szczyglice 5:0. Dziś już o ligowe punkty powalczymy w Swoszowicach.

W minionym sezonie mecz w Swoszowicach nie ułożył się dla nas dobrze. Nie dość, że szybko przegrywaliśmy 0:2 to jeszcze z czerwoną kartką boisko opuścić musiał Mateusz Heretyk, a Mateusz Sasak doznał poważnej kontuzji, z której skutkami zmaga się do dziś. Drużyna na szczęście pokazała charakter i podniosła się wygrywając 3:2. Dwie bramki zdobył wtedy Adam Duniec, a trzecią z rzutu karnego dołożył Filip Fryc.


Na wiosnę na naszym stadionie mecz z Krakusem nie był porywającym widowiskiem i rozstrzygnął się już na początku. Piotr Świst dośrodkował z rzutu rożnego, a Kuba Cieśla plecami(?) wepchnął piłkę do siatki. 


Jak będzie dzisiaj? Liczymy na dobrą grę "żółto-czarnych" i 3 punkty na inaugurację. Zapraszamy wszystkich na stadion Krakus na godz. 17:30.

wieczysta seniorzy krakus swoszowice zapowiedź

Podziel się tą wiadomością: