Czas na derby!

  2016-08-28  

Dzisiejszy derbowy pojedynek z Dąbskim KS to inauguracja sezonu 2016/17 na własnym stadionie. Zapowiada się nie lada widowisko!

Derbowe spotkania z naszym lokalnym rywalem zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, w widowiska piłkarskie są zacięte i pełen emocji i zaangażowania. Dziś, w drugiej kolejce rozgrywek krakowskie A-klasy kolejna ku temu okazja. 

Tydzień temu w pierwszym meczu nowego sezonu Wieczysta zremisowała w Swoszowicach z Krakusem 2:2. Dąbski swoje punkty zdobył walkowerem, gdyż na wyznaczone spotkanie nie stawiła się drużyna Bratniaka.

W ubiegłym sezonie na początku rozgrywek w sierpni 2015 Wieczysta wyraźnie pokonała Dąbskiego 3:0. Bramki zdobywali wtedy Kamil Banachowicz, Grzegorz Kwiecień i Patryk Nowakowski. Na wiosnę na Dąbiu Wieczysta prowadziła 1:0 za sprawą Adama Duńca. Tuż przed przerwą wyrównał Jakubiec, a już w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego wynika na 2:1 dla Dąbskiego ustalił Mirosław Semper.

Dzisiaj liczymy na nie mniejsze emocje i wygraną naszej drużyny. Zapraszamy wszystkich na nasz stadion przy ul. Chałupnika 16 na godz. 17:00!

wieczysta dąbski seniorzy zapowiedź

Podziel się tą wiadomością: