Udanie zakończyć dobry tydzień

  2016-09-03  

Po niedzielnym zwycięstwie z Dąbskim oraz awansie w środę w Pucharze Polski po meczu Tęczą Wieczysta jedzie do Szczyglic, aby powalczyć o kolejne 3 punkty z Dragonem.

Za podopiecznymi Michała Guji pracowity tydzień. W niedzielę w derbowym spotkaniu cieszyliśmy się okazałej wygranej 4:1 z Dąbskim. Już w środę w ramach Pucharu Polski przyszło zmierzyć swoje siły z przedstawicielem ligi okręgowej – Tęczą Piekary. Po tym meczu również nie było powodów do narzekań – Wieczysta zwyciężyła 3:0 i awansowała dalej. Teraz pora na udane zakończenie tygodnia w meczu z Dragonem.

Dzisiejszym przeciwnik jest nam dobrze znany. Dwa i pół tygodnia temu w II rundzie Pucharu Polski wygraliśmy 5:0. Jeszcze w ramach rozgrywek poprzedniego sezonu w maju w Szczyglicach po szalonym meczu Wieczysta przegrała 3:5, a jesienią na własnym boisku wygraliśmy 3:1. 

W lidze do tej pory Dragon rozegrał jedno spotkanie. W ubiegłym tygodniu pokonał Bratniaka 4:3. Wieczysta po remisie z Krakusem i wygranej z Dąbskim ma na swoim koncie 4 oczka. Liczymy dziś na kolejny dobry mecz i zwycięstwo "żółto-czarnych"!

Zapraszamy wszystkich na stadion w Szczyglicach – 3. września, sobota, godz. 16:00
wieczysta dragon zapowiedź

Podziel się tą wiadomością: