Walkower dla Wieczystej. Gramy dalej w Pucharze Polski!

  2016-09-30  

Jeszcze 2 dni temu wydawało się, ze nasza przygoda z Pucharem Polski zakończy się na V rundzie w meczu z Cracovią II. Dziś jednak okazało się, że w drużynie Pasów wystąpił nieuprawniony zawodnik i wynik środowego spotkania zostanie zweryfikowany na korzyść naszej drużyny!    

Cała historia swój początek ma 16 września 2015 roku. Wtedy to w meczu V rundy Pucharu Polski Cracovia II pokonała Lot Balice 4:1. W meczu tym czerwoną kartką za "akcję ratunkową" otrzymał golkiper Pasów Adam Wilk. Za to przewinienie został zawieszony na jedno spotkanie. W kolejnej rundzie - w listopadzie 2015 Cracovia II podejmowała Garbarnię. Na boisku lepsi byli "Brązowi", którzy wygrali 3:2. Mecz został jednak zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść Garbarnii, gdyż w Cracovii wystąpił właśnie Adam Wilk.
W sezonie 2016/17 Cracovia II pucharowe rozgrywki rozpoczęła od meczu z Wieczystą. Pauzować i odbyć karę 1 spotkania powinien Wilk. Tak się jednak nie stało. Bramkarz Pasów rozegrał pełne 90 minut, co skutkuje walkowerem na korzyść naszej drużyny.

Dzięki takiemu rozstrzygnięciu w ćwierćfinale w meczu z Prądniczanką wystąpi Wieczysta Kraków. Zapraszamy wszystkich 12 października na godz. 15:30 na nasz stadion na kolejne pucharowe emocje!


wieczysta cracovia puchar polski walkower

Podziel się tą wiadomością: