Zadanie wykonane, Strzelcy pokonani

  2016-10-09  

Mimo, że gra Wieczystej w tym spotkaniu była daleka od ideału to "żółto-czarni" wykonali swoje zadanie - zdobyli trzy punkty, po raz kolejny aplikując swoim rywalom cztery bramki.

Beniaminek A-klasy ustawił się przeciwko nam wybitnie defensywnie. To oraz momentami zbyt wolna niedokładna gra z naszej strony powodowało, że mecz nie był porywającym widowiskiem. Rywala "napoczął" Łukasz Ścigalski, który zdecydował się na strzał z dystansu a piłka wpadła ładnie przy słupku. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę ponownie Łukasz Ścigalski pokonał Rafała Juszczyka w sytuacji sam na sam.

W drugiej połowie po starcie z Szymona Witka z bramkarzem Strzelców arbiter wskazał na rzut karny. Jak zwykle niezawodnym egzekutorem okazał się Filip Fryc. Parę minut później wynik na 4:0 ładnym strzałem z dystansu ustalił Jakub Cieśla. Strzelcy w drugiej połowie mieli kilka bramkowych okazji, ale brakowało precyzji albo dobrze spisywał się między słupkami Mateusz Małek.

W ten sposób nasza drużyna dopisała do swojego konta kolejne 3 punkty i przewodzi w A-klasowej tabeli.

A klasa, 09.10.2016 r. godz. 16:00
Wieczysta Kraków - Strzelcy Kraków 4:0 (2:0)
Ścigalski 23, 45, Fryc 62 (k), Cieśla 67

Sędziował: Bartłomiej Pittner
Żółte kartki: Cieśla - Chwaja


Wieczysta: Małek - Cieśla, Górka, Świst, J. Świątek (80 Brovchuk) - M. Świątek, Ścigalski, Fryc (68 Sasak), Grzyb (60 Rzeszótko), Banachowicz - Witek

Strzelcy: Juszczyk - Berger (70 Wal), Nazim, Czajkowski, Chwaja - Rainholc, Kuźniar, Kęczkowski, Konieczny, Sarga - Stachel (55 Staszak)wieczysta strzelcy seniorzy

Podziel się tą wiadomością: