Dwie bramki i czerwień

  2017-09-12  

Dwie bramki Kamila Banachowicza zapewniły pierwsze zwycięstwo Wieczystej. Bohater nie dotrwał jednak do końca meczu, gdyż w 74 minucie musiał opuścić boiska z powodu drugiej żółtej kartki.

Klasa okręgowa, 19.08.2017 r. godz. 17:00
Wisła Jeziorzany - Wieczysta Kraków 0:2 (0:1)
Banachowicz 43, 71

Sędziował: Tomasz Żelazny
Żółte kartki: Strojek, P. Korcel - Banachowicz, Kwiecień
Czerwona kartka: Banachowicz (74 - druga żółta)

Wisła: Gruca - P. Korcel, K. Korcel, Skowronek, Steczko (65 Guzik) - Stawowski (82 Solecki), Nowak, Galos, Kapusta (60 Królik), Mlostek (70 Przebinda) - Strojek

Wieczysta: Ryś - J. Świątek (90 Heretyk), Cieśla, Górka, Niechciał - Banachowicz, Duniec (86 Grzyb), Świst, Fryc, Suchan (72 M. Świątek) - Kwiecień (60 Witek)


Początek meczu to lekka przewaga optyczna gospodarzy. Ale już po kwadransie do głosu doszła Wieczysta. Swoje okazji zmarnowali Grzegorz Kwiecień i Adam Duniec. Tuż przed końcem pierwszej połowy udało sie zdobyć prowadzenie. Kwiecień minął już bramkarza, ale znajdując się na skraju pola karnego dostrzegł lepiej ustawionego Kamila Banachowicza, który przymierzył po długim słupku i piłka wpadła do siatki.

Po zmianie stron Wieczysta była już drużyną zdecydowanie dojrzalszą i kontrolowała przebieg meczu. Drugą bramkę dołożył Banachowicz i nawet czerwona kartka nie zmieniła obrazu spotkania. Żółto-czarni pewnie zgarnęli 3 punkty w Jeziorzanach.wieczysta seniorzy wisła jeziorzany

Podziel się tą wiadomością: