Zagraliśmy dla WOŚP

  2018-01-15  

Tradycyjnie na początku roku piłkarze krakowskich drużyn Wieczystej, Zwierzynieckiego i Dąbskiego spotkali się na boisku, aby rozegrać mini turniej z którego dochód przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Punktualnie w niedzielne południe zawodnicy Wieczystej i Zwierzynieckiego rozpoczęli tradycyjny turniej. W tym roku aura zaszczyciła uczestników pięknym słońcem i jedyne co mogło przeszkadzać zawodnikom, to zmrożone boisko. W pierwszym spotkaniu lepszy okazał się Zwierzyniecki zwyciężając po rzutach karnych. W drugim meczu do gry weszli zawodnicy Dąbskiego. Ulegli oni jednak "żółto-czerwonym" ze Zwierzyńca, którzy zapewnili sobie tym samym turniejową wygraną. W trzecim meczu Dąbski pokonał 1:0 Wieczystą, zajmując drugie miejsce w turnieju.

Po emocjach sportowych odbyła się licytacja pamiątek klubowych, koszulek piłkarskich i innych gadżetów. W sumie zabrano ponad 3500zł. Kwota ta zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A my dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w niedzielę i już dziś zapraszamy na przyszły rok!


Wyniki:
Wieczysta - Zwierzyniecki 1:1 k. 3:4
Zwierzyniecki - Dąbski 2:0
Wieczysta - Dąbski 0:1

wośp wieczysta zwierzyniecki dąbski

Podziel się tą wiadomością: