Stać nas na lepszą grę!

  2018-01-25  

Chcemy poprawić nasze mankamenty w grze, rozwijać się dalej jako zespół i powalczyć o wyższe miejsce, bo spokojnie stać chłopaków na to, aby być w górnej części tabeli, a nie ją zamykać - zapowiada przed rundą wiosenną trener Wieczystej Michał Guja.

"Żółto-czarni" po raz pierwszy po przerwie zimowej spotkali się 14 stycznia na tradycyjnym turnieju z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie zmierzyli się z drużynami Zwierzynieckiego (1:1) i Dąbskiego (0:1). 

Od tego momentu Wieczysta rozpoczęła już regularne treningi i przygotowania do rundy rewanżowej. Celem jest poprawione lokaty, bo dotychczasowa dziesiąta ani trenera ani zawodników nie satysfakcjonuje. – Pozostaje spory niedosyt, trochę uśpił nas poprzedni sezon i liga okręgowa nas zweryfikowała – potwierdza Michał Guja. Jest bardziej wymagająca i czasami zderzaliśmy się z brutalną rzeczywistością. Na pewno stać nas na dużo lepszą grę i dużo lepsze wyniki. Nie jestem zadowolony z jesieni, ale jestem przekonany, że runda rewanżowa będzie dużo lepsza w naszym wykonaniu.

Pomóc w lepsze grze mają też nowi zawodnicy. Chciałbym, aby doszło do nas 2-3 nowych zawodników, aby zwiększyć rywalizację i wzmocnić kadrę. Z jednym już praktycznie jesteśmy dogadani. Na pewno swoje szanse dostaną nasi juniorzy, o ile na nią zasłużą swoją praca na treningach – zapowiada trener Wieczystej.


Plan sparingów:
26.01. godz. 20:00 GKS Drwina
04.02. godz. 17:00 Zelków (boisko Nadwiślan)
09.02. godz. 19:00 SMS Kraków
18.02. przeciwnik do ustalenia
22.02. godz. 18:30 Bibiczanka Bibice
02.03. godz. 18:00 Orzeł Iwanowice (boisko Hutnik)
10.03. godz. 15:00 Dąbski Kraków (boisko Com Com Zone)

wieczysta seniorzy michał guja

Podziel się tą wiadomością: