Wszystko zagrało na szóstkę!

Na taki mecz czekaliśmy od dawna - konsekwentna gra i skuteczność pod bramką rywali zaowocowały okazałym 6:1 z Błękitnymi w Modlnicy!

Klasa okręgowa, 30.05.2018 r. godz. 18:00
Błękitni Modlnica - Wieczysta Kraków 1:6 (0:2)
Żurek 55 - Banachowicz 4, Witek 17, 82, Duniec 58, 64, Fryc 87

Sędziował: Mateusz Kura
Żółte kartki: Bicen, Katarzyński, Podgajny, Szumiec - Banachowicz

Błękitni: Maciejaszek - Szot (80 Morawiec), Stryczek (46 Żurek), Pyzioł, Rębilas (46 Synowski) - Kawa, Krzywda, Bicen (46 J. Szumiec), Krzysztonek, Podgajny - Katarzyński

Wieczysta: Małek - J. Świątek, Fryc, Górka, Niechciał - Sroczyńki (33 Duniec), Rybski (25 Kwiecień), Fudali (82 Rzeszótko), Banachowicz, Suchan - Witek (86 M. Świątek)

Na taki mecz czekaliśmy od dawna - konsekwentna gra i skuteczność pod bramką rywali zaowocowały okazałym 6:1 z Błękitnymi w Modlnicy!

Już w 4. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamil Banachowicz skuteczną główką dał prowadzenie „żółto-czarnym”. 15 minut później również główką na 2:0 podwyższył Szymon Witek. W międzyczasie bramkę mógł jeszcze zdobyć Mateusz Niechciał, ale jego strzał z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę.

W drugiej połowie doszło do trzech zmian u gospodarzy. Przyniosło to efekt w 55 minucie, gdy dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Piotr Żurek. Nie podłamało to jednak Wieczystej, które odpowiedziała na to trafienie 4 golami! Najpierw 2 razy Jakuba Maciejaszka pokonała Adam Duniec, później Szymon Witek ładnym strzałem pod poprzeczkę zdobył piątą bramkę, a wynik główką ustalił Filip Fryc.