Pokonali niepokonanych

Wczoraj na własnym stadionie podejmowaliśmy drużynę Bronowianki, która do tej pory nie straciła jeszcze punktów. Po dobrym i atrakcyjnym meczu "żółto-czarni" wygrali 3:2!

Mecz źle rozpoczął się dla "żółto-czarnych", bowiem już w 8 minucie straciliśmy gola. Z czasem Wieczysta zaczęła przejmować kontrolę nad meczem i w 30 minucie po akcji Michała Guji Daniel Suchan wyrównał na 1:1. Na początku drugiej połowy było już 2:1 dla Wieczystej. Tym razem Daniel Suchan podawał, a Michał Guja ulokował piłkę w siatce. Niestety w 65 minucie moment zagapienia w obronie wykorzystał Marcin Gzyl i Bronowianka wyrównała na 2:2. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem ponownie przypomniał o sobie duet Suchan-Guja. Pierwszy z nich dośrodkował z lewej strony w pole karne, a drugi główką skierował piłkę do siatki dając Wieczystej cenne 3 punkty!