Mur runął w drugiej połowie

Dopiero w drugiej połowie nasi zawodnicy znaleźli sposób na defensywę Bronowianki, ale to właśnie konsekwentna gra dała nam w sobotnim meczu 3 punkty.

Klasa okręgowa, 13.04.2019 r. godz. 14:00
Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków 0:3 (0:0)
Buras 52, Banachowicz 59, Guzik 78

Wieczysta: Mytych - Ptak, Makuch, Niechciał, Guzik - Bębenek (80 Sąder), Banachowicz, Buras (65 Suchan), Iwan (90 Fudali), Madejski (87 Fryc) - Kwiecień (46 Witek)

Bronowianka: Rzepecki - Syrda-Małodobry, Tomczak, Czerw, Zybowski (85 Smaga) - Siatka (70 Boruta), Kowalówka (70 Łętocha), Petukhov, Kubik, Sobecki (60 Smoliarchuk) - Kromka (46 Gzyl)

Zaczął pięknym trafieniem Damian Buras. Później asystował przy bramce Kamila Banachowicza, a wynik na 3:0 debiutanckim trafieniem ustalił Damian Guzik.

Wieczysta dominowała i prowadziła grę przez całe spotkanie. W pierwszej połowie gospodarze umiejętnie się bronili, choć i tak bramkę powinien zdobyć na początku Banachowicz. Po zmianie stron Wieczysta przewagę zaczęła dokumentować golami, a przez konsekwencję w grze defensywnej nie popełniła błędu z ubiegłego tygodnia i do końca utrzymała prowadzenie.