Strata w Kaszowie

  2019-08-18  

Nie było to udany wyjazd naszej drużyny. Stracona w końcówce bramka, spowodowała, że z Kaszowa wracamy z tylko jednym punktem.

Mecz z Kaszowianką nie był porywającym widowiskiem. Optycznej przewagi Wieczysta nie potrafiła udokumentować bramkami. W pierwszej połowie do siatki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Burasa trafił Paweł Słonina. Wcześniej również po zagraniu Burasa ten zawodnik powinien zdobyć bramkę. Kaszowianka swoje sytuacje miała po stałych fragmentach gry, ale również brakowało skuteczności w finalizacji. W drugiej połowie na boisku zrobiło się więcej miejsca, a miejscowi coraz śmielej kąsali naszą drużynę kontratakami. Tuż przed końcem meczu po jednej z takich akcji sędzia podyktował rzut wolny. Pięknym strzałem popisał się Bartosz Kiełbus i wyrównał wynik meczu. W ten sposób z Kaszowa wróciliśmy z tylko jednym punktem.


Kaszowianka Kaszów - Wieczysta Kraków 1:1 (0:1)
0:1 Słonina 37 (as. Buras)
1:1 Kiełbus 86 (rzut wolny)

Sędzia: Hubert Heba
Widzów: 300
Żółte kartki: Kołodziejczyk, Arynin, Gala - Niechciał, Kwiecień, Banachowicz, Buras, Frańczak

Kaszowianka: Kozłowski - Pikuła (60 Cebula), Pabiś, Klima, Talowski - Arynin, Kiełbus, Kołodziejczyk (70 Pachacz), Pamuła (60 Gala), Soból - Sotwin (77 Ł. Jaskowski)

Wieczysta: Drzewiecki - Frańczak, Makuch, Kalemba, Niechciał - Bębenek, Urbański, Banachowicz, Buras (80 Łucarz), Madejski - Słonina


seniorzy wieczysta kaszowianka

Podziel się tą wiadomością: