Lepsi w pojedynku o fotel lidera

W meczu, którego stawką może być fotel lidera klasy okręgowej rezerwy Garbarni wysoko zawiesiły poprzeczkę zawodnikom Wieczystej.

Garbarnia II Kraków - Wieczysta Kraków 0:2 (0:0)
0:1 Słonina 65 (as. Zieliński)
0:2 Frańczak 87 (as. Madejski)

Sędzia: Bartosz Pawlik
Żółte kartki: Wójcik, Klimek - Gawęcki, Frańczak
Widzów: 200

Garbarnia II: Nowak - Piszczek, Klimek, Trojan, Górecki - Baran (69 N. Zalejski), Kloc (79 Strzeboński), Włodyka, Surmiak - Wójcik, Ząbczyk (71 D. Zalejski)

Wieczysta: Drzewiecki - Frańczak, Makuch, Kalemba, Niechciał - Madejski, Fryc, Zieliński (88 Urbański), Gawęcki, Bębenek (81 Guzik) - Pachowicz (62 Słonina)

Pierwsza połowa była wyrównanym pojedynkiem. Obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji, ale żadna z nich nie została zamieniona na bramkę. W drugiej połowie kluczowa była 62 minuta. Na boisku pojawił się wtedy Paweł Słonina, a kilka chwil później idealnie wykorzystał podanie debiutującego w Wieczystej Patryka Zielińskiego i zdobył bramkę na 1:0. Konsekwentna gra Wieczystej nie pozwoliła Brązowym na zdobycie bramki, a jeszcze tuż przed końcem meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Madejskiego na 2:0 wynik ustalił Frańczak.