Bury rozbił Borek

Pewną wygraną 5:0 zakończyła się nasza dzisiejsza wyprawa do Borku. Ojcem zwycięstwa był Damian Buras, który brał udział w każdej bramkowej akcji.

Borek Kraków - Wieczysta Kraków 0:5 (0:1)

Widzów: 100

Borek: Kohlbrenner - Bętkowski, Skubisz, Zapała, Pałac (55 Babicz) - Wilkołek (55 Smaga), Froncisz (46 Leśniak), Mosio (55 Ziarko), Markozashvili, Warchoł (46 Seweryn) - Wcisło

Wieczysta: Drzewiecki (75 Baka) - Kwiecień, Makuch, Niechciał, Frańczak - Guzik, Urbański, Zieliński (52 Banachowicz), Buras, Madejski (46 Bębenek) - Pachowicz (46 Słonina, 58 Fryc)

W 29 minucie strzałem z pola karnego "Bury" otworzył wynik meczu. W drugiej połowie sam dołożył drugą bramkę i asystował przy golach Frańczaka i Banachowicza. Wynik meczu na 5:0 ustalił Bębenek dobijając odbity od słupka strzał Burasa.