Pierwszy mecz rezerw

W pierwszym meczu drużyny rezerw wzmocnionej kilkoma zawodnikami z pierwszego składu Wieczysta wygrała z Piliczanką Pilica 3:2.

Gra toczyła się pod dyktando naszej drużyny, ale sytuacji bramkowych było niewiele. Bramkarzowi gości strzałami z rzutu wolnego próbował zagrażać Patryk Kołodziej, ale bezskutecznie. W 29 minucie piłkę przejął Damian Korczyk, zagrał do Bartłomieja Smuczyńskiego, a ten po indywidualnej akcji zdobył bramkę na 1:0.

Po zmianie stron szybko wyrównali przyjezdni. Po dobrym rozegraniu wykorzystali błędy w naszym ustawieniu i zawodnik Piliczanki strzałem przy słupku zaskoczył Bakę. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Prostopadłe podanie Jampicha przyjął Peszko, minął obrońcę i obok bramkarza trafił do siatki. Na 3:1 podwyższył Damian Buras, który korzystając z podania Smuczyńskiego minął bramkarza i trafił do pustej bramki. Goście na 3 minuty przed końcem zdołali jeszcze zdobyć kontaktową bramkę, ale było to ostatnie trafienie w niedzielnym meczu, który zakończył się wygraną Wieczystej 3:2.

Wieczysta II Kraków - Piliczanka Pilica 3:2 (1:0)
Smuczyński 29, Peszko 55, Buras 68 - testowany 50, Charles 87

Wieczysta II: Baka (75 Dudek) - Kwiecień (60 Nosek), Makuch (60 Górka), Niechciał, Korczyk (46 Jampich) - Banachowicz (60 Sroczyński), Kołodziej (46 Fudali), Fryc (75 Palej), Buras, Smuczyński - Peszko (60 Suchan)