Grębałowianka - Wieczysta 1:12

Mimo straconego na początku gola Wieczysta nie pozostawiła dziś złudzeń drużynie Grębałowianki i pewnie wygrała 12:1.

Stracona w 9 minucie bramka była tylko chwilowym wypadkiem przy pracy. Już 2 minuty później stan meczu wyrównał Peszko, a 10 minut później w zamieszaniu podbramkowym prowadzenie Wieczystej dał Majewski. Kiedy po kilku minutach osiągająca coraz większą przewagę nasza drużyna dołożyła jeszcze trafienia Krasuskiego i Majewskiego było jasne, że mecz zakończy się wysoką wygraną Wieczystej.

W drugiej połowie Wieczysta konsekwentnie rozbijała słabnących z sił gospodarzy zdobywając kolejne gole. Hat-trickiem popisał się wprowadzony na boisko Zieliński, a swoje trafienia zanotowali też m. in. Guzik i Pietras. Wynik na 1:12 w ostatnie minucie ustalił obrońca Grębałowianki samobójczym trafieniem.