Kolejny wysoki wynik rezerw

Po dwutygodniowej przerwie na boisko wróciły rezerwy Wieczystej i uczyniły to w bardzo dobry stylu pokonując Pychowiankę 14:0.

W rozgrywanym na boisku Tramwaju Kraków meczu rywal trzymał się dzielnie do 17 minuty. Wtedy worek z bramkami otworzył Damian Buras. Zaraz potem do siatki trafił Łukasz Skrzypek, który jeszcze przed przerwą zdążył skompletować hat-trick. Swoje trafienie dołożył również niezawodny Hubert Pachowicz. Po przerwie worek z bramkami rozwiązał się już na dobre. Kolejne swoje trafienia zaliczyli Skrzypek, Pachowicz i Buras, a ponadto do siatki trafiali Słonina, Kwecień i Suchan. Rezerwy odniosły kolejne okazałe zwycięstwo i z imponującym bilansem bramkowym zajmują pierwsze miejsce w tabeli.