Na koniec wygrana w Niecieczy

W ostatnim w tym roku występie Wieczysta pokonała w meczu sparingowym rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6:1.

W mecz dużo lepiej weszli grający z wiatrem gospodarze. Po 12 minutach prowadzili 1:0, a już wcześniej Drzewiecki dwukrotnie musiał bronić groźne strzały. Z czasem Wieczysta zaczęła przejmować inicjatywę i tuż przed przerwą wyrównała za sprawą Kumaha.

Po zmianie stron gra Wieczystej wyglądało już dużo lepiej. Szybko za sprawą Szewczyka i samobójczego trafienia wyszliśmy na spokojne prowadzenie. 20 minut później po indywidualnej akcji w polu karnym sfaulowany został Peszko, a Majewski z jedenastu metrów podwyższył na 4:1. W końcówce jeszcze kropkę nad i postawił dwukrotnie Pachowicz i Wieczysta pewną wygraną zakończyła udany rok.