Pachowicz bezlitosny dla Niedźwiedzia

W sparingowym meczu rezerw z LKS Niedźwiedź Wieczysta wygrała 7:3. 6 bramek padło łupem Huberta Pachowicza, który utrzymuje swoja imponującą skuteczność z jesieni.

Nasza drużyna przeważała przez większość spotkania i szybko też wyszła na prowadzenie 2:0. Taki przebieg rzeczy chyba nieco rozkojarzył naszych zawodników, gdyż po indywidualnych błędach najpierw straciliśmy bramkę na 2:1, a tuż przed przerwą rywale doprowadzili do wyrównania. Po przerwie znów szybko objęliśmy prowadzenie, ale równie szybko je utraciliśmy w 50 minucie. Jednak od stanu 3:3 ostatnie 40 minut należało już do „żółto-czarnych”, którzy zdobyli kolejne 4 bramki. Do superstrzelca Pachowicza dołączył jescze Filip Fryc, który zdobył bramkę na 5:3 i Wieczysta II wygrała ostatecznie 7:3.

Sparing, 13.02.2021 r. godz. 15:00
LKS Niedźwiedź - Wieczysta II Kraków 3:7 (2:2)
Dla Wieczystej:  Pachowicz 7, 11, 47, 54, 64, 68, Fryc 60

Wieczysta: Baka - Fryc (75 Barczuk), Makuch, Niechciał (67 Juszczak), Korczyk (75 Nosek) - Słonina (75 Białas), Gawęcki, Banachowicz (55 Sosnowski), Buras (60 Fudali), Suchan (62 Łazarczyk) - Pachowicz (75 Palej)