Pierwszy sparing rezerw na szóstkę

Dziś o  godz. 11:00 swój pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym rozegrała drużyna rezerw. Podopieczni trenera Łukasza Kubika pokonali IV-ligowy Sokół Słopnice 6:0.

Mecz toczył się pod dyktando naszych rezerw. Tuż przed przerwą „żółto-czarni” otworzyli worek z bramkami strzelając w krótkim okresie czasu dwa gole. Na wyróżnienie zasługuje szczególnie druga bramka Madejskiego, który trafił do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego. W drugiej połowie zawodnicy naszej drugiej drużyny konsekwentnie punktowali przeciwnika zdobywając kolejne bramki i odnieśli zasłużone zwycięstwo w pierwszym spotkaniu sparingowym.

Sparing, 18.07.2021 r. godz. 11:00
Wieczysta II Kraków – Sokół Słopnice 6:0 (2:0)
Banachowicz 41, Madejski 44, Pachowicz 57, Sosnowski 63, Słonina 66, 90

Wieczysta II: Plewka (46 Drzewiecki) - Kwiecień (46 Łazarczyk), Makuch, Kalemba, Suchan (60 Sawicki) - Słonina, Gawęcki (20 Sosnowski), Fryc, Banachowicz (70 Barczuk), Madejski (70 Palej) - Pachowicz