Pierwsza pucharowa przeszkoda pokonana. Wieczysta II – Podgórze 16:0.

W meczu pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski druga drużyna Wieczystej bez problemów uporała się z Podgórzem Kraków wygrywając 16:0.

Już w 2 minucie worek z bramkami po strzale głową otworzył Kamil Banachowicz. W 20 minucie ten sam zawodnik wykorzystał zamieszanie w polu karnym i podwyższył na 2:0. Mecz toczył się w zasadzie cały czas na połowie Podgórza pod dyktando naszej drugiej drużyny. Do przerwy bramki dołożyli jeszcze Hubert Pachowicz (dwie) oraz Paweł Słonina i Piotr Madejski. Po zmianie stron goście powoli opadali z sił co skrzętnie wykorzystali „żółto-czarni” aplikując im kolejne 10 goli. Po cztery trafienia w meczu zaliczyli Banachowicz, Pachowicz i Słonina. Ponadto do bramki Podgórza dwukrotnie trafił Madejski, a po jednym golu zanotowali Karol Łazarczyk i Jakub Barczuk. W kolejnej rundzie rozgrywek okręgowego Pucharu Polski Wieczysta zmierzy się z Wawelem Kraków.

Puchar Polski (I runda), 01.08.2021 r. godz. 11:00
Wieczysta II Kraków - Podgórze Kraków 16:0 (6:0)
Banachowicz 2, 20, 81, 89, Pachowicz 24, 30, 52, 56, Słonina 36, 57, 72, 87, Madejski 44, 74, Łazarczyk 77, Barczuk 84

Sędziował: Arkadiusz Kmak
Żółta kartka: Pijanowski

Wieczysta II: Drzewiecki - Kwiecień (60 Barczuk), Makuch, Kalemba, Suchan (60 Niechciał) - Słonina, Sosnowski (60 Fryc), Banachowicz, Sawicki (60 Łazarczyk), Madejski – Pachowicz

Podgórze: Wilkosz (60 Duchnowski) – Więcławek, Kuśmierek, Turek (46 Zębala), Miśkiewicz (60 Pigan), Kotiv, Pijanowski (80 Seweryn), Zając, Kierot, Góra (75 Korniejenko), Ochałek