Wieczysta zdobyła cenny punkt z liderem tabeli Kaszowianką. Mogła się podobać konsekwencja w grze naszej drużyny, a przy lepszej skuteczności mogliśmy pokusić się o trzy punkty.

więcej
Dobry tylko początek

6 Maj 2018

Kiedy w 6 minucie Grzegorz Kwiecień zdobył gola wydawało się, że "żółto-czarni" z powodzeniem powalczą o 3 punkty. Niestety później było już tylko gorzej i Wieczysta poniosła 3 z rzędu porażkę.

więcej
Pierwsza domowa porażka na wiosnę

5 Maj 2018

W pierwszomajowym meczu z Piastem Wołowice Wieczystej nie udało się zdobyć choćby punktu.

więcej
Niedosyt w Parku Jerzmanowskich

28 Kwi 2018

Po dzisiejszym meczu z Prokocimiem zawodnicy Wieczystej powinni odczuwać spory niedosyt. Grając jak równy z równym, a w drugiej połowie momentami dominując rywala po prostych błędach i przy braku skuteczności w ataku przegrali 1:3.

więcej
Obudzili się po przerwie

23 Kwi 2018

Pierwsza połowa i początek drugiej należały do Garbarnii. Później jednak do pracy wzięli się "żółto-czarni" i Wieczysta zdobyła kolejne cenne 3 punkty w klasie okręgowej.