Wiadomości

Strona główna / Wiadomości
Trzy punkty oddechu

15 Paź 2017

Cenne zwycięstwo odnieśli w sobotę zawodnicy Wieczystej w meczu z Iskrą. Trzy punkty pozwolą złapać trochę oddechu i przewagi nad dołem tabeli.

więcej
Rozbici

Rozbici

8 Paź 2017

Przy piłce była Wieczysta, a bramki strzelali gospodarze, którzy czekali na własnej połowie, a potem zabójczo atakowali. Połowa bramek to efekt rozluźnienia w ostatnim kwadransie, które perfekcyjnie wykorzystali rezerwowi Kaszowianki - Grzesiak i...

więcej
Dwie bramki Szymona Witka na przełamanie

2 Paź 2017

Seria porażek zakończona! Wieczysta wygrywa z Nadwiślanem 2:0 po dwóch golach Szymona Witka.

więcej
Bez blasku i bez punktów w Wołowicach

24 Wrz 2017

Nie będą miło wspominać wyjazdu do Wołowic zawodnicy Wieczystej. Po słabym meczu ulegli Piastowi 0:1 i punktów szukać muszą za tydzień w pojedynku z Nadwiślanem.

więcej
Feralny tydzień Wieczystej

18 Wrz 2017

Nie był to udany tydzień dla Wieczystej. W ciągu 7 dni w 3 spotkaniach stracili aż 15 bramek przegrywając wysoko dwa ligowe mecze i odpadając z Pucharu Polski.