Klasa A (Kraków II)

 

1. kolejka 20.08.2016

Dąbski

3:0 v.o.

Bratniak

20.08.2016 15:00

Prądniczanka II

6:2

Zwierzyniecki

20.08.2016 17:30

Zelków

3:5

Bibiczanka

21.08.2016 17:00

Krakus S.

2:2

Wieczysta

21.08.2016 17:30

Sportowiec

4:2

Strzelcy

21.08.2016 17:30

Dragon

1:1

Lot

07.09.2016 17:00
Górzanka pauzuje.

2. kolejka 27.08.2016

Bibiczanka

1:1

Górzanka

27.08.2016 17:00

Zwierzyniecki

1:0

Sportowiec

27.08.2016 17:30

Prądniczanka II

1:3

Lot

27.08.2016 14:30

Bratniak

3:4

Dragon

28.08.2016 11:00

Wieczysta

4:1

Dąbski

28.08.2016 17:00

Zelków

4:0

Krakus S.

28.08.2016 17:00
Strzelcy pauzuje.

3. kolejka 03.09.2016

Krakus S.

0:3

Bibiczanka

01.09.2016 17:30

Dąbski

3:1

Zelków

03.09.2016 17:00

Dragon

0:3

Wieczysta

03.09.2016 16:00

Sportowiec

1:5

Lot

03.09.2016 17:00

Prądniczanka II

1:1

Bratniak

04.09.2016 16:00

Górzanka

1:0

Strzelcy

04.09.2016 17:00
Zwierzyniecki pauzuje.

4. kolejka 10.09.2016

Bratniak

1:2

Sportowiec

07.09.2016 17:00

Bibiczanka

4:0

Strzelcy

08.09.2016 17:00

Wieczysta

6:0

Prądniczanka II

10.09.2016 11:00

Zelków

3:1

Dragon

10.09.2016 16:00

Krakus S.

1:6

Dąbski

10.09.2016 17:00

Zwierzyniecki

1:0

Górzanka

11.09.2016 16:00
Lot pauzuje.

5. kolejka 17.09.2016

Górzanka

1:1

Lot

14.09.2016 16:30

Dąbski

2:2

Bibiczanka

17.09.2016 16:30

Dragon

2:0

Krakus S.

17.09.2016 16:00

Prądniczanka II

4:5

Zelków

17.09.2016 16:30

Zwierzyniecki

6:1

Strzelcy

17.09.2016 16:30

Sportowiec

2:3

Wieczysta

18.09.2016 16:30
Bratniak pauzuje.

6. kolejka 24.09.2016

Zwierzyniecki

3:5

Bibiczanka

24.09.2016 16:30

Lot

8:1

Strzelcy

24.09.2016 16:30

Dąbski

5:1

Dragon

24.09.2016 16:30

Bratniak

0:2

Górzanka

25.09.2016 11:00

Zelków

2:4

Sportowiec

25.09.2016 16:00

Krakus S.

1:2

Prądniczanka II

25.09.2016 16:30
Wieczysta pauzuje.

7. kolejka 01.10.2016

Dragon

3:5

Bibiczanka

30.09.2016 16:30

Prądniczanka II

1:1

Dąbski

01.10.2016 16:00

Sportowiec

2:5

Krakus S.

01.10.2016 16:00

Zwierzyniecki

0:2

Lot

01.10.2016 16:00

Górzanka

1:4

Wieczysta

02.10.2016 16:00

Bratniak

1:2

Strzelcy

02.10.2016 11:00
Zelków pauzuje.

8. kolejka 08.10.2016

Dąbski

3:1

Sportowiec

08.10.2016 16:00

Dragon

4:2

Prądniczanka II

08.10.2016 16:00

Bibiczanka

1:0

Lot

09.10.2016 16:00

Bratniak

3:1

Zwierzyniecki

09.10.2016 11:00

Wieczysta

4:0

Strzelcy

09.10.2016 16:00

Zelków

4:6

Górzanka

09.10.2016 15:30
Krakus S. pauzuje.

9. kolejka 15.10.2016

Prądniczanka II

1:4

Bibiczanka

15.10.2016 13:30

Zwierzyniecki

2:4

Wieczysta

15.10.2016 15:30

Lot

2:0

Bratniak

15.10.2016 15:30

Sportowiec

4:6

Dragon

16.10.2016 15:30

Górzanka

1:2

Krakus S.

16.10.2016 15:30

Strzelcy

0:3

Zelków

16.10.2016 15:30
Dąbski pauzuje.

10. kolejka 22.10.2016

Dąbski

0:5

Górzanka

22.10.2016 15:30

Prądniczanka II

0:4

Sportowiec

22.10.2016 15:30

Bibiczanka

5:1

Bratniak

23.10.2016 15:00

Wieczysta

1:0

Lot

23.10.2016 15:00

Zelków

1:2

Zwierzyniecki

23.10.2016 15:00

Krakus S.

3:2

Strzelcy

11.11.2016 11:00
Dragon pauzuje.

11. kolejka 29.10.2016

Sportowiec

4:2

Bibiczanka

29.10.2016 14:00

Zwierzyniecki

3:2

Krakus S.

29.10.2016 15:00

Lot

1:0

Zelków

29.10.2016 15:00

Górzanka

0:0

Dragon

30.10.2016 14:00

Strzelcy

1:3

Dąbski

30.10.2016 14:00

Bratniak

0:3

Wieczysta

30.10.2016 11:00
Prądniczanka II pauzuje.

12. kolejka 05.11.2016

Dąbski

1:0

Zwierzyniecki

05.11.2016 14:00

Dragon

3:2

Strzelcy

05.11.2016 14:00

Prądniczanka II

1:2

Górzanka

05.11.2016 14:00

Bibiczanka

3:1

Wieczysta

06.11.2016 14:00

Zelków

3:0

Bratniak

06.11.2016 14:00

Krakus S.

0:3

Lot

06.11.2016 14:00
Sportowiec pauzuje.

13. kolejka 12.11.2016

Zwierzyniecki

3:0

Dragon

11.11.2016 12:00

Górzanka

0:8

Sportowiec

12.11.2016 13:00

Lot

1:1

Dąbski

12.11.2016 14:00

Wieczysta

3:1

Zelków

12.11.2016 11:00

Strzelcy

2:5

Prądniczanka II

13.11.2016 14:00

Bratniak

2:0

Krakus S.

13.11.2016 11:00
Bibiczanka pauzuje.

14. kolejka 25.03.2017

Zwierzyniecki

6:0

Prądniczanka II

25.03.2017 16:00

Wieczysta

2:0

Krakus S.

25.03.2017 14:00

Lot

3:1

Dragon

25.03.2017 15:00

Bratniak

0:1

Dąbski

26.03.2017 11:00

Bibiczanka

2:1

Zelków

26.03.2017 16:00

Strzelcy

2:3

Sportowiec

17.05.2017 18:15
Górzanka pauzuje.

15. kolejka 01.04.2017

Dragon

0:1

Bratniak

01.04.2017 17:00

Dąbski

0:0

Wieczysta

01.04.2017 13:00

Krakus S.

2:3

Zelków

01.04.2017 17:00

Górzanka

0:0

Bibiczanka

02.04.2017 17:00

Sportowiec

0:4

Zwierzyniecki

02.04.2017 17:00

Lot

1:0

Prądniczanka II

02.04.2017 17:00
Strzelcy pauzuje.

16. kolejka 08.04.2017

Lot

1:0

Sportowiec

08.04.2017 17:00

Bratniak

2:1

Prądniczanka II

08.04.2017 16:00

Strzelcy

1:3

Górzanka

08.04.2017 17:00

Bibiczanka

6:0

Krakus S.

09.04.2017 16:00

Zelków

2:5

Dąbski

09.04.2017 17:00

Wieczysta

1:0

Dragon

09.04.2017 13:00
Zwierzyniecki pauzuje.

17. kolejka 15.04.2017

Strzelcy

0:4

Bibiczanka

18.03.2017 15:30

Sportowiec

0:0

Bratniak

12.04.2017 17:15

Prądniczanka II

0:6

Wieczysta

15.04.2017 16:00

Dragon

4:2

Zelków

15.04.2017 14:00

Dąbski

2:1

Krakus S.

15.04.2017 13:00

Górzanka

2:2

Zwierzyniecki

15.04.2017 14:00
Lot pauzuje.

18. kolejka 22.04.2017

Krakus S.

1:1

Dragon

22.04.2017 17:30

Strzelcy

1:0

Zwierzyniecki

22.04.2017 17:30

Bibiczanka

7:1

Dąbski

23.04.2017 17:00

Zelków

2:4

Prądniczanka II

23.04.2017 17:00

Wieczysta

2:1

Sportowiec

23.04.2017 11:00

Lot

2:0

Górzanka

24.05.2017 19:30
Bratniak pauzuje.

19. kolejka 29.04.2017

Sportowiec

7:1

Zelków

26.04.2017 17:30

Bibiczanka

8:0

Zwierzyniecki

29.04.2017 17:30

Górzanka

2:0

Bratniak

30.04.2017 17:00

Prądniczanka II

3:0

Krakus S.

17.05.2017 18:00

Strzelcy

2:6

Lot

31.05.2017 18:30

Dragon

3:3

Dąbski

13.06.2017 18:00
Wieczysta pauzuje.

20. kolejka 06.05.2017

Bibiczanka

3:1

Dragon

06.05.2017 17:00

Dąbski

1:3

Prądniczanka II

06.05.2017 17:00

Krakus S.

1:3

Sportowiec

06.05.2017 18:00

Lot

3:1

Zwierzyniecki

06.05.2017 17:30

Strzelcy

1:1

Bratniak

06.05.2017 18:00

Wieczysta

6:0

Górzanka

07.05.2017 16:00
Zelków pauzuje.

21. kolejka 13.05.2017

Prądniczanka II

1:6

Dragon

13.05.2017 11:30

Zwierzyniecki

3:0

Bratniak

13.05.2017 18:00

Sportowiec

1:1

Dąbski

14.05.2017 18:00

Lot

1:1

Bibiczanka

14.05.2017 18:00

Strzelcy

0:5

Wieczysta

14.05.2017 18:00

Górzanka

1:3

Zelków

14.05.2017 17:00
Krakus S. pauzuje.

22. kolejka 20.05.2017

Bratniak

1:4

Lot

20.05.2017 11:00

Dragon

2:4

Sportowiec

20.05.2017 18:00

Krakus S.

7:2

Górzanka

20.05.2017 18:00

Bibiczanka

7:1

Prądniczanka II

21.05.2017 17:00

Wieczysta

3:2

Zwierzyniecki

21.05.2017 17:00

Zelków

1:0

Strzelcy

21.05.2017 17:00
Dąbski pauzuje.

23. kolejka 27.05.2017

Strzelcy

1:6

Krakus S.

24.05.2017 18:15

Sportowiec

3:3

Prądniczanka II

27.05.2017 18:00

Lot

3:2

Wieczysta

27.05.2017 18:00

Zwierzyniecki

5:1

Zelków

27.05.2017 18:00

Górzanka

1:7

Dąbski

28.05.2017 17:30

Bratniak

0:2

Bibiczanka

28.05.2017 16:00
Dragon pauzuje.

24. kolejka 03.06.2017

Krakus S.

2:1

Zwierzyniecki

03.06.2017 18:00

Bibiczanka

2:1

Sportowiec

04.06.2017 17:00

Zelków

2:2

Lot

04.06.2017 18:00

Dragon

2:4

Górzanka

04.06.2017 18:00

Dąbski

2:2

Strzelcy

04.06.2017 15:00

Wieczysta

2:0

Bratniak

04.06.2017 12:00
Prądniczanka II pauzuje.

25. kolejka 10.06.2017

Strzelcy

2:5

Dragon

07.06.2017 18:30

Zwierzyniecki

2:1

Dąbski

10.06.2017 18:00

Lot

5:0

Krakus S.

10.06.2017 18:00

Górzanka

2:2

Prądniczanka II

11.06.2017 17:30

Wieczysta

2:1

Bibiczanka

11.06.2017 11:00

Bratniak

1:3

Zelków

11.06.2017 15:00
Sportowiec pauzuje.

26. kolejka 17.06.2017

Krakus S.

3:1

Bratniak

07.06.2017 18:15

Dragon

2:7

Zwierzyniecki

17.06.2017 17:00

Sportowiec

2:1

Górzanka

17.06.2017 17:00

Dąbski

3:1

Lot

17.06.2017 17:00

Zelków

2:1

Wieczysta

17.06.2017 17:00

Prądniczanka II

3:3

Strzelcy

17.06.2017 17:00
Bibiczanka pauzuje.