Klasa Okręgowa

 

1. kolejka 12.08.2017

Garbarnia II Kraków

2:0

Bronowianka Kraków

12.08.2017 10:00

Wieczysta

2:2

Błękitni M.

15.08.2017 11:00

Kaszowianka Kaszów

4:0

Nadwiślan Kraków

15.08.2017 14:00

Piast Wołowice

3:2

Iskra Radwanowice

15.08.2017 16:00

Świt Krzeszowice

2:1

Borek Kraków

15.08.2017 17:00

Wisła Jeziorzany

2:2

AP Kmita Zabierzów

15.08.2017 17:00

Prokocim Kraków

0:0

Skawinka Skawina

15.08.2017 17:30

2. kolejka 19.08.2017

Iskra Radwanowice

2:3

Nadwiślan Kraków

19.08.2017 13:00

Skawinka Skawina

1:0

Piast Wołowice

19.08.2017 17:00

Wisła Jeziorzany

0:2

Wieczysta

19.08.2017 17:00

AP Kmita Zabierzów

2:2

Kaszowianka Kaszów

19.08.2017 17:00

Bronowianka Kraków

4:0

Prokocim Kraków

19.08.2017 17:00

Błękitni M.

4:2

Świt Krzeszowice

19.08.2017 17:00

Borek Kraków

1:1

Garbarnia II Kraków

19.08.2017 17:00

3. kolejka 26.08.2017

Wieczysta

1:2

AP Kmita Zabierzów

26.08.2017 17:00

Świt Krzeszowice

6:0

Wisła Jeziorzany

26.08.2017 17:00

Nadwiślan Kraków

0:2

Skawinka Skawina

26.08.2017 17:00

Prokocim Kraków

1:1

Borek Kraków

26.08.2017 17:00

Kaszowianka Kaszów

6:3

Iskra Radwanowice

27.08.2017 14:00

Piast Wołowice

0:2

Bronowianka Kraków

27.08.2017 16:00

Garbarnia II Kraków

2:1

Błękitni M.

27.08.2017 17:00

4. kolejka 02.09.2017

Borek Kraków

1:1

Piast Wołowice

02.09.2017 17:00

Wisła Jeziorzany

1:1

Garbarnia II Kraków

02.09.2017 17:00

Wieczysta

1:3

Świt Krzeszowice

02.09.2017 17:00

Błękitni M.

3:1

Prokocim Kraków

02.09.2017 17:00

AP Kmita Zabierzów

1:1

Iskra Radwanowice

02.09.2017 17:00

Skawinka Skawina

3:1

Kaszowianka Kaszów

03.09.2017 15:00

Bronowianka Kraków

6:0

Nadwiślan Kraków

03.09.2017 17:00

5. kolejka 09.09.2017

Iskra Radwanowice

1:1

Skawinka Skawina

09.09.2017 11:00

Świt Krzeszowice

4:2

AP Kmita Zabierzów

09.09.2017 16:30

Prokocim Kraków

4:1

Wisła Jeziorzany

09.09.2017 16:30

Garbarnia II Kraków

5:2

Wieczysta

10.09.2017 14:00

Kaszowianka Kaszów

1:6

Bronowianka Kraków

10.09.2017 14:00

Piast Wołowice

2:4

Błękitni M.

10.09.2017 16:00

Nadwiślan Kraków

5:6

Borek Kraków

13.09.2017 18:00

6. kolejka 16.09.2017

Błękitni M.

3:4

Nadwiślan Kraków

16.09.2017 12:00

AP Kmita Zabierzów

1:1

Skawinka Skawina

16.09.2017 16:00

Wieczysta

0:5

Prokocim Kraków

16.09.2017 16:00

Świt Krzeszowice

2:0

Garbarnia II Kraków

16.09.2017 16:00

Borek Kraków

1:2

Kaszowianka Kaszów

16.09.2017 16:00

Bronowianka Kraków

0:0

Iskra Radwanowice

16.09.2017 16:00

Wisła Jeziorzany

0:0

Piast Wołowice

17.09.2017 16:00

7. kolejka 23.09.2017

Nadwiślan Kraków

2:0

Wisła Jeziorzany

23.09.2017 16:00

Garbarnia II Kraków

4:1

AP Kmita Zabierzów

24.09.2017 14:00

Piast Wołowice

1:0

Wieczysta

24.09.2017 16:00

Kaszowianka Kaszów

6:2

Błękitni M.

24.09.2017 16:00

Skawinka Skawina

0:4

Bronowianka Kraków

11.11.2017 11:00

Iskra Radwanowice

4:2

Borek Kraków

11.11.2017 13:00

Prokocim Kraków

4:1

Świt Krzeszowice

11.11.2017 11:00

8. kolejka 30.09.2017

Błękitni M.

3:1

Iskra Radwanowice

30.09.2017 11:00

Wieczysta

2:0

Nadwiślan Kraków

30.09.2017 15:30

Wisła Jeziorzany

0:1

Kaszowianka Kaszów

30.09.2017 15:30

Borek Kraków

2:0

Skawinka Skawina

30.09.2017 15:30

AP Kmita Zabierzów

0:3

Bronowianka Kraków

30.09.2017 15:30

Piast Wołowice

4:2

Świt Krzeszowice

01.10.2017 15:00

Garbarnia II Kraków

2:0

Prokocim Kraków

01.10.2017 14:30

9. kolejka 07.10.2017

Iskra Radwanowice

4:0

Wisła Jeziorzany

07.10.2017 11:00

Skawinka Skawina

0:1

Błękitni M.

07.10.2017 15:00

Nadwiślan Kraków

3:3

Świt Krzeszowice

07.10.2017 15:30

Prokocim Kraków

2:0

AP Kmita Zabierzów

07.10.2017 15:30

Bronowianka Kraków

0:1

Borek Kraków

07.10.2017 15:30

Piast Wołowice

1:4

Garbarnia II Kraków

07.10.2017 15:30

Kaszowianka Kaszów

6:0

Wieczysta

08.10.2017 14:00

10. kolejka 14.10.2017

Wieczysta

2:1

Iskra Radwanowice

14.10.2017 15:00

Świt Krzeszowice

1:5

Kaszowianka Kaszów

14.10.2017 15:00

AP Kmita Zabierzów

3:0 v.o.

Borek Kraków

14.10.2017 15:00

Prokocim Kraków

3:1

Piast Wołowice

14.10.2017 15:00

Błękitni M.

2:1

Bronowianka Kraków

14.10.2017 15:00

Wisła Jeziorzany

0:0

Skawinka Skawina

14.10.2017 15:00

Garbarnia II Kraków

7:1

Nadwiślan Kraków

15.10.2017 11:00

11. kolejka 21.10.2017

Iskra Radwanowice

3:1

Świt Krzeszowice

21.10.2017 13:00

Nadwiślan Kraków

2:4

Prokocim Kraków

21.10.2017 15:00

Skawinka Skawina

1:1

Wieczysta

21.10.2017 15:00

Bronowianka Kraków

2:0

Wisła Jeziorzany

21.10.2017 15:00

Borek Kraków

0:3

Błękitni M.

21.10.2017 15:00

Kaszowianka Kaszów

3:1

Garbarnia II Kraków

21.10.2017 15:00

Piast Wołowice

4:2

AP Kmita Zabierzów

22.10.2017 13:00

12. kolejka 28.10.2017

Świt Krzeszowice

4:1

Skawinka Skawina

28.10.2017 11:00

Wisła Jeziorzany

2:3

Borek Kraków

28.10.2017 15:00

AP Kmita Zabierzów

0:4

Błękitni M.

28.10.2017 15:00

Prokocim Kraków

1:3

Kaszowianka Kaszów

28.10.2017 15:00

Wieczysta

3:5

Bronowianka Kraków

29.10.2017 11:00

Garbarnia II Kraków

0:0

Iskra Radwanowice

29.10.2017 12:45

Piast Wołowice

4:1

Nadwiślan Kraków

29.10.2017 14:00

13. kolejka 04.11.2017

Iskra Radwanowice

1:1

Prokocim Kraków

04.11.2017 11:00

Skawinka Skawina

1:0

Garbarnia II Kraków

04.11.2017 14:00

Nadwiślan Kraków

2:2

AP Kmita Zabierzów

04.11.2017 13:00

Błękitni M.

1:2

Wisła Jeziorzany

04.11.2017 13:30

Borek Kraków

1:2

Wieczysta

04.11.2017 13:30

Bronowianka Kraków

4:3

Świt Krzeszowice

04.11.2017 14:00

Kaszowianka Kaszów

3:1

Piast Wołowice

05.11.2017 13:30

14. kolejka 24.03.2018

Nadwiślan Kraków

1:1

Kaszowianka Kaszów

24.03.2018 15:30

Iskra Radwanowice

0:3

Piast Wołowice

24.03.2018 16:00

Borek Kraków

1:3

Świt Krzeszowice

11.04.2018 17:30

Bronowianka Kraków

2:1

Garbarnia II Kraków

09.05.2018 17:30

AP Kmita Zabierzów

3:1

Wisła Jeziorzany

09.05.2018 18:00

Skawinka Skawina

1:1

Prokocim Kraków

16.05.2018 18:00

Błękitni M.

1:6

Wieczysta

30.05.2018 18:00

15. kolejka 25.03.2018

Garbarnia II Kraków

2:0

Borek Kraków

25.03.2018 16:00

Nadwiślan Kraków

1:4

Iskra Radwanowice

29.03.2018 18:00

Prokocim Kraków

1:1

Bronowianka Kraków

31.03.2018 11:00

Kaszowianka Kaszów

2:1

AP Kmita Zabierzów

31.03.2018 14:00

Wieczysta

1:1

Wisła Jeziorzany

31.03.2018 14:00

Świt Krzeszowice

2:3

Błękitni M.

31.03.2018 16:00

Piast Wołowice

0:3

Skawinka Skawina

31.03.2018 16:00

16. kolejka 07.04.2018

Wisła Jeziorzany

0:1

Świt Krzeszowice

07.04.2018 16:30

Borek Kraków

1:3

Prokocim Kraków

07.04.2018 17:00

Iskra Radwanowice

1:2

Kaszowianka Kaszów

07.04.2018 17:00

AP Kmita Zabierzów

0:2

Wieczysta

07.04.2018 17:00

Bronowianka Kraków

3:2

Piast Wołowice

07.04.2018 17:00

Błękitni M.

3:1

Garbarnia II Kraków

08.04.2018 14:30

Skawinka Skawina

2:1

Nadwiślan Kraków

08.04.2018 15:00

17. kolejka 14.04.2018

Świt Krzeszowice

2:0

Wieczysta

14.04.2018 16:00

Prokocim Kraków

3:1

Błękitni M.

14.04.2018 17:00

Iskra Radwanowice

2:0

AP Kmita Zabierzów

14.04.2018 17:00

Nadwiślan Kraków

0:2

Bronowianka Kraków

14.04.2018 17:00

Garbarnia II Kraków

4:3

Wisła Jeziorzany

15.04.2018 14:00

Kaszowianka Kaszów

4:2

Skawinka Skawina

15.04.2018 14:00

Piast Wołowice

2:0

Borek Kraków

15.04.2018 16:00

18. kolejka 21.04.2018

Wisła Jeziorzany

1:0

Prokocim Kraków

21.04.2018 17:00

Bronowianka Kraków

1:1

Kaszowianka Kaszów

21.04.2018 17:00

AP Kmita Zabierzów

0:4

Świt Krzeszowice

21.04.2018 17:00

Błękitni M.

3:2

Piast Wołowice

21.04.2018 17:00

Borek Kraków

1:3

Nadwiślan Kraków

21.04.2018 17:00

Wieczysta

2:1

Garbarnia II Kraków

22.04.2018 11:00

Skawinka Skawina

2:1

Iskra Radwanowice

22.04.2018 14:00

19. kolejka 28.04.2018

Nadwiślan Kraków

4:7

Błękitni M.

28.04.2018 17:00

Skawinka Skawina

1:2

AP Kmita Zabierzów

28.04.2018 17:00

Iskra Radwanowice

0:4

Bronowianka Kraków

28.04.2018 17:00

Prokocim Kraków

3:1

Wieczysta

28.04.2018 17:30

Piast Wołowice

1:3

Wisła Jeziorzany

29.04.2018 16:00

Garbarnia II Kraków

3:0

Świt Krzeszowice

29.04.2018 11:00

Kaszowianka Kaszów

2:0

Borek Kraków

29.04.2018 14:00

20. kolejka 11.04.2018

Bronowianka Kraków

1:0

Skawinka Skawina

11.04.2018 17:00

Wieczysta

2:3

Piast Wołowice

01.05.2018 11:00

Błękitni M.

2:2

Kaszowianka Kaszów

01.05.2018 17:00

Świt Krzeszowice

3:0

Prokocim Kraków

01.05.2018 17:00

Wisła Jeziorzany

1:2

Nadwiślan Kraków

02.05.2018 17:30

Borek Kraków

0:3

Iskra Radwanowice

02.05.2018 17:30

AP Kmita Zabierzów

2:4

Garbarnia II Kraków

30.05.2018 16:00

21. kolejka 05.05.2018

Kaszowianka Kaszów

3:0

Wisła Jeziorzany

05.05.2018 16:00

Nadwiślan Kraków

3:1

Wieczysta

05.05.2018 17:00

Skawinka Skawina

0:0

Borek Kraków

05.05.2018 17:00

Świt Krzeszowice

2:0

Piast Wołowice

05.05.2018 17:00

Prokocim Kraków

2:0

Garbarnia II Kraków

05.05.2018 17:30

Bronowianka Kraków

2:0

AP Kmita Zabierzów

05.05.2018 17:30

Iskra Radwanowice

0:3

Błękitni M.

06.05.2018 14:00

22. kolejka 12.05.2018

Świt Krzeszowice

1:1

Nadwiślan Kraków

12.05.2018 17:00

AP Kmita Zabierzów

1:3

Prokocim Kraków

12.05.2018 17:00

Wisła Jeziorzany

1:1

Iskra Radwanowice

12.05.2018 17:30

Błękitni M.

7:2

Skawinka Skawina

12.05.2018 18:00

Wieczysta

2:2

Kaszowianka Kaszów

12.05.2018 11:00

Garbarnia II Kraków

6:0

Piast Wołowice

13.05.2018 10:00

Borek Kraków

0:2

Bronowianka Kraków

13.05.2018 11:00

23. kolejka 19.05.2018

Skawinka Skawina

3:1

Wisła Jeziorzany

19.05.2018 18:00

Nadwiślan Kraków

0:9

Garbarnia II Kraków

19.05.2018 17:00

Borek Kraków

3:1

AP Kmita Zabierzów

19.05.2018 18:00

Bronowianka Kraków

0:1

Błękitni M.

19.05.2018 18:00

Kaszowianka Kaszów

3:1

Świt Krzeszowice

20.05.2018 14:00

Iskra Radwanowice

4:1

Wieczysta

20.05.2018 15:00

Piast Wołowice

0:1

Prokocim Kraków

20.05.2018 16:00

24. kolejka 26.05.2018

Wieczysta

1:2

Skawinka Skawina

26.05.2018 12:00

Świt Krzeszowice

0:2

Iskra Radwanowice

26.05.2018 17:00

AP Kmita Zabierzów

1:0

Piast Wołowice

26.05.2018 15:00

Prokocim Kraków

3:1

Nadwiślan Kraków

26.05.2018 15:00

Błękitni M.

2:3

Borek Kraków

26.05.2018 18:00

Wisła Jeziorzany

1:0

Bronowianka Kraków

26.05.2018 18:00

Garbarnia II Kraków

1:2

Kaszowianka Kaszów

27.05.2018 11:00

25. kolejka 02.06.2018

Kaszowianka Kaszów

3:1

Prokocim Kraków

02.06.2018 14:00

Iskra Radwanowice

2:2

Garbarnia II Kraków

02.06.2018 17:00

Nadwiślan Kraków

1:3

Piast Wołowice

02.06.2018 17:00

Błękitni M.

7:2

AP Kmita Zabierzów

02.06.2018 18:00

Borek Kraków

3:1

Wisła Jeziorzany

02.06.2018 18:00

Skawinka Skawina

3:4

Świt Krzeszowice

03.06.2018 15:00

Bronowianka Kraków

1:1

Wieczysta

03.06.2018 18:00

26. kolejka 10.06.2018

Prokocim Kraków

3:1

Iskra Radwanowice

10.06.2018 17:00

Świt Krzeszowice

3:2

Bronowianka Kraków

10.06.2018 17:00

Garbarnia II Kraków

5:2

Skawinka Skawina

10.06.2018 17:00

Wieczysta

1:3

Borek Kraków

10.06.2018 17:00

Wisła Jeziorzany

2:6

Błękitni M.

10.06.2018 17:00

Piast Wołowice

0:4

Kaszowianka Kaszów

10.06.2018 17:00

AP Kmita Zabierzów

1:3

Nadwiślan Kraków

10.06.2018 17:00