Klasa Okręgowa II

 

1. kolejka 15.08.2018

TS Węgrzce

0:3

Skawinka Skawina

15.08.2018 11:00

Wiślanie II Jaśkowice

2:2

Borek Kraków

15.08.2018 11:00

Garbarnia II Kraków

2:2

Świt Krzeszowice

15.08.2018 16:00

Bronowianka Kraków

1:0

Iskra Radwanowice

15.08.2018 17:00

Hutnik II Kraków

1:4

Wieczysta

15.08.2018 17:00

Błękitni M.

1:1

Piast Wołowice

15.08.2018 17:30

Prokocim Kraków

1:2

Nadwiślan Kraków

05.09.2018 17:00

2. kolejka 18.08.2018

TS Węgrzce

5:3

Hutnik II Kraków

18.08.2018 11:00

Borek Kraków

2:1

Błękitni M.

18.08.2018 11:00

Nadwiślan Kraków

0:4

Garbarnia II Kraków

18.08.2018 11:00

Wieczysta

1:2

Wiślanie II Jaśkowice

18.08.2018 17:00

Iskra Radwanowice

0:0

Prokocim Kraków

18.08.2018 17:00

Piast Wołowice

1:2

Bronowianka Kraków

19.08.2018 16:00

Skawinka Skawina

4:1

Świt Krzeszowice

19.08.2018 17:00

3. kolejka 25.08.2018

Garbarnia II Kraków

7:1

Iskra Radwanowice

25.08.2018 12:30

Świt Krzeszowice

1:2

Nadwiślan Kraków

25.08.2018 17:00

Bronowianka Kraków

2:0

Borek Kraków

25.08.2018 17:00

Hutnik II Kraków

1:4

Skawinka Skawina

25.08.2018 17:00

Prokocim Kraków

0:1

Piast Wołowice

25.08.2018 17:00

Wiślanie II Jaśkowice

1:4

TS Węgrzce

26.08.2018 11:00

Błękitni M.

2:4

Wieczysta

26.08.2018 17:00

4. kolejka 01.09.2018

Borek Kraków

1:0

Prokocim Kraków

01.09.2018 11:00

Iskra Radwanowice

1:6

Świt Krzeszowice

01.09.2018 17:00

Wieczysta

3:2

Bronowianka Kraków

01.09.2018 17:00

Skawinka Skawina

2:0

Nadwiślan Kraków

01.09.2018 17:00

Piast Wołowice

1:2

Garbarnia II Kraków

02.09.2018 16:00

TS Węgrzce

5:1

Błękitni M.

02.09.2018 17:00

Hutnik II Kraków

8:1

Wiślanie II Jaśkowice

02.09.2018 17:00

5. kolejka 08.09.2018

Bronowianka Kraków

3:3

TS Węgrzce

08.09.2018 16:30

Prokocim Kraków

3:3

Wieczysta

08.09.2018 17:00

Świt Krzeszowice

1:2

Piast Wołowice

08.09.2018 17:00

Nadwiślan Kraków

2:0

Iskra Radwanowice

08.09.2018 17:00

Garbarnia II Kraków

1:3

Borek Kraków

09.09.2018 11:00

Wiślanie II Jaśkowice

4:3

Skawinka Skawina

09.09.2018 11:00

Błękitni M.

6:2

Hutnik II Kraków

09.09.2018 14:30

6. kolejka 15.09.2018

TS Węgrzce

4:0

Prokocim Kraków

15.09.2018 11:00

Borek Kraków

2:5

Świt Krzeszowice

15.09.2018 11:00

Wieczysta

2:1

Garbarnia II Kraków

15.09.2018 16:30

Skawinka Skawina

2:1

Iskra Radwanowice

15.09.2018 16:30

Wiślanie II Jaśkowice

1:6

Błękitni M.

16.09.2018 11:00

Piast Wołowice

5:0

Nadwiślan Kraków

16.09.2018 16:00

Hutnik II Kraków

7:0

Bronowianka Kraków

16.09.2018 16:00

7. kolejka 22.09.2018

Iskra Radwanowice

1:4

Piast Wołowice

22.09.2018 16:00

Prokocim Kraków

3:3

Hutnik II Kraków

22.09.2018 16:00

Świt Krzeszowice

1:3

Wieczysta

22.09.2018 16:00

Nadwiślan Kraków

3:0

Borek Kraków

22.09.2018 16:00

Błękitni M.

2:3

Skawinka Skawina

22.09.2018 16:00

Bronowianka Kraków

1:0

Wiślanie II Jaśkowice

22.09.2018 16:00

Garbarnia II Kraków

3:0 v.o.

TS Węgrzce

23.09.2018 11:00

8. kolejka 29.09.2018

Skawinka Skawina

4:0

Piast Wołowice

29.09.2018 11:00

Borek Kraków

1:0

Iskra Radwanowice

29.09.2018 11:00

TS Węgrzce

6:2

Świt Krzeszowice

29.09.2018 11:00

Wieczysta

3:2

Nadwiślan Kraków

29.09.2018 16:00

Błękitni M.

1:0

Bronowianka Kraków

29.09.2018 16:00

Wiślanie II Jaśkowice

1:4

Prokocim Kraków

30.09.2018 11:00

Hutnik II Kraków

3:5

Garbarnia II Kraków

30.09.2018 16:00

9. kolejka 06.10.2018

Iskra Radwanowice

3:5

Wieczysta

06.10.2018 15:30

Prokocim Kraków

0:0

Błękitni M.

06.10.2018 15:30

Świt Krzeszowice

2:0

Hutnik II Kraków

06.10.2018 15:30

Nadwiślan Kraków

2:5

TS Węgrzce

06.10.2018 15:30

Bronowianka Kraków

1:3

Skawinka Skawina

06.10.2018 15:30

Garbarnia II Kraków

3:0

Wiślanie II Jaśkowice

07.10.2018 11:00

Piast Wołowice

2:3

Borek Kraków

07.10.2018 15:30

10. kolejka 13.10.2018

TS Węgrzce

1:0

Iskra Radwanowice

13.10.2018 11:00

Bronowianka Kraków

1:1

Prokocim Kraków

13.10.2018 15:00

Wieczysta

5:0

Piast Wołowice

13.10.2018 15:30

Błękitni M.

1:0

Garbarnia II Kraków

13.10.2018 15:30

Skawinka Skawina

4:0

Borek Kraków

13.10.2018 15:30

Wiślanie II Jaśkowice

1:2

Świt Krzeszowice

13.10.2018 15:00

Hutnik II Kraków

7:2

Nadwiślan Kraków

14.10.2018 15:00

11. kolejka 20.10.2018

Borek Kraków

0:1

Wieczysta

20.10.2018 11:00

Iskra Radwanowice

5:1

Hutnik II Kraków

20.10.2018 15:00

Prokocim Kraków

1:1

Skawinka Skawina

20.10.2018 15:00

Świt Krzeszowice

1:3

Błękitni M.

20.10.2018 15:00

Nadwiślan Kraków

2:3

Wiślanie II Jaśkowice

20.10.2018 15:00

Garbarnia II Kraków

6:0

Bronowianka Kraków

21.10.2018 11:00

Piast Wołowice

0:0

TS Węgrzce

21.10.2018 15:00

12. kolejka 27.10.2018

TS Węgrzce

3:1

Borek Kraków

27.10.2018 11:00

Prokocim Kraków

2:6

Garbarnia II Kraków

27.10.2018 15:00

Błękitni M.

5:2

Nadwiślan Kraków

27.10.2018 15:00

Skawinka Skawina

3:3

Wieczysta

27.10.2018 15:00

Bronowianka Kraków

3:3

Świt Krzeszowice

27.10.2018 15:00

Hutnik II Kraków

7:2

Piast Wołowice

28.10.2018 14:00

Wiślanie II Jaśkowice

2:1

Iskra Radwanowice

11.11.2018 11:00

13. kolejka 03.11.2018

Borek Kraków

4:2

Hutnik II Kraków

03.11.2018 11:00

Świt Krzeszowice

1:1

Prokocim Kraków

03.11.2018 14:00

Nadwiślan Kraków

3:1

Bronowianka Kraków

03.11.2018 14:00

Wieczysta

0:0

TS Węgrzce

03.11.2018 14:00

Iskra Radwanowice

3:6

Błękitni M.

03.11.2018 14:00

Piast Wołowice

1:5

Wiślanie II Jaśkowice

03.11.2018 14:00

Garbarnia II Kraków

7:3

Skawinka Skawina

04.11.2018 11:00