Klasa Okręgowa II

 

1. kolejka 15.08.2019

TS Węgrzce

1:2

Prokocim Kraków

15.08.2019 11:00

Bronowianka Kraków

3:2

Wiślanie II Jaśkowice

15.08.2019 11:00

Kaszowianka Kaszów

2:2

Hutnik II Kraków

15.08.2019 14:00

Błękitni M.

6:1

Piast Wołowice

15.08.2019 17:00

Borek Kraków

1:2

AP Kmita Zabierzów

15.08.2019 17:00

Garbarnia II Kraków

2:0

Nadwiślan Kraków

15.08.2019 17:00

Wieczysta

5:1

Dąbski

15.08.2019 11:00

2. kolejka 17.08.2019

Hutnik II Kraków

7:3

Wiślanie II Jaśkowice

17.08.2019 17:00

Kaszowianka Kaszów

1:1

Wieczysta

17.08.2019 17:00

Prokocim Kraków

1:3

Garbarnia II Kraków

17.08.2019 17:00

Nadwiślan Kraków

0:4

Błękitni M.

17.08.2019 17:30

Piast Wołowice

5:4

Borek Kraków

18.08.2019 16:00

AP Kmita Zabierzów

2:4

Bronowianka Kraków

18.08.2019 17:00

Dąbski

2:2

TS Węgrzce

18.08.2019 17:00

3. kolejka 24.08.2019

Wieczysta

:

Hutnik II Kraków

24.08.2019 12:00

Wiślanie II Jaśkowice

:

AP Kmita Zabierzów

24.08.2019 14:30

Błękitni M.

:

Prokocim Kraków

24.08.2019 17:00

Borek Kraków

:

Nadwiślan Kraków

25.08.2019 17:00

Bronowianka Kraków

:

Piast Wołowice

25.08.2019 17:00

TS Węgrzce

:

Kaszowianka Kaszów

25.08.2019 17:30

Garbarnia II Kraków

:

Dąbski

25.08.2019 12:00

4. kolejka 31.08.2019

Piast Wołowice

:

Wiślanie II Jaśkowice

31.08.2019 11:00

Prokocim Kraków

:

Borek Kraków

31.08.2019 17:00

Wieczysta

:

TS Węgrzce

31.08.2019 17:00

Kaszowianka Kaszów

:

Garbarnia II Kraków

31.08.2019 17:00

Dąbski

:

Błękitni M.

31.08.2019 17:00

Hutnik II Kraków

:

AP Kmita Zabierzów

01.09.2019 17:00

Nadwiślan Kraków

:

Bronowianka Kraków

04.09.2019 17:00

5. kolejka 06.09.2019

TS Węgrzce

:

Hutnik II Kraków

06.09.2019 17:00

Błękitni M.

:

Kaszowianka Kaszów

07.09.2019 17:00

Garbarnia II Kraków

:

Wieczysta

07.09.2019 00:00

Borek Kraków

:

Dąbski

07.09.2019 17:00

Wiślanie II Jaśkowice

:

Nadwiślan Kraków

08.09.2019 11:00

Bronowianka Kraków

:

Prokocim Kraków

08.09.2019 17:00

AP Kmita Zabierzów

:

Piast Wołowice

08.09.2019 17:00

6. kolejka 14.09.2019

TS Węgrzce

:

Garbarnia II Kraków

14.09.2019 11:00

Prokocim Kraków

:

Wiślanie II Jaśkowice

14.09.2019 11:00

Nadwiślan Kraków

:

AP Kmita Zabierzów

14.09.2019 16:30

Wieczysta

:

Błękitni M.

14.09.2019 16:30

Dąbski

:

Bronowianka Kraków

14.09.2019 16:30

Kaszowianka Kaszów

:

Borek Kraków

15.09.2019 14:00

Hutnik II Kraków

:

Piast Wołowice

15.09.2019 16:00

7. kolejka 21.09.2019

Borek Kraków

:

Wieczysta

21.09.2019 16:00

AP Kmita Zabierzów

:

Prokocim Kraków

21.09.2019 16:00

Błękitni M.

:

TS Węgrzce

21.09.2019 00:00

Garbarnia II Kraków

:

Hutnik II Kraków

21.09.2019 00:00

Wiślanie II Jaśkowice

:

Dąbski

21.09.2019 14:30

Bronowianka Kraków

:

Kaszowianka Kaszów

22.09.2019 16:00

Piast Wołowice

:

Nadwiślan Kraków

22.09.2019 16:00

8. kolejka 28.09.2019

Hutnik II Kraków

:

Nadwiślan Kraków

28.09.2019 11:00

TS Węgrzce

:

Borek Kraków

28.09.2019 11:00

Prokocim Kraków

:

Piast Wołowice

28.09.2019 16:00

Wieczysta

:

Bronowianka Kraków

28.09.2019 16:00

Garbarnia II Kraków

:

Błękitni M.

28.09.2019 00:00

Dąbski

:

AP Kmita Zabierzów

28.09.2019 16:00

Kaszowianka Kaszów

:

Wiślanie II Jaśkowice

29.09.2019 14:00

9. kolejka 05.10.2019

Bronowianka Kraków

:

TS Węgrzce

05.10.2019 15:30

AP Kmita Zabierzów

:

Kaszowianka Kaszów

05.10.2019 15:30

Borek Kraków

:

Garbarnia II Kraków

05.10.2019 16:00

Nadwiślan Kraków

:

Prokocim Kraków

05.10.2019 16:00

Wiślanie II Jaśkowice

:

Wieczysta

06.10.2019 11:00

Błękitni M.

:

Hutnik II Kraków

06.10.2019 11:00

Piast Wołowice

:

Dąbski

06.10.2019 16:00

10. kolejka 12.10.2019

TS Węgrzce

:

Wiślanie II Jaśkowice

12.10.2019 11:00

Błękitni M.

:

Borek Kraków

12.10.2019 15:00

Wieczysta

:

AP Kmita Zabierzów

12.10.2019 15:30

Garbarnia II Kraków

:

Bronowianka Kraków

12.10.2019 00:00

Dąbski

:

Nadwiślan Kraków

12.10.2019 15:00

Kaszowianka Kaszów

:

Piast Wołowice

13.10.2019 14:00

Hutnik II Kraków

:

Prokocim Kraków

13.10.2019 15:00

11. kolejka 19.10.2019

Wiślanie II Jaśkowice

:

Garbarnia II Kraków

19.10.2019 11:00

Borek Kraków

:

Hutnik II Kraków

19.10.2019 15:00

Bronowianka Kraków

:

Błękitni M.

19.10.2019 15:00

AP Kmita Zabierzów

:

TS Węgrzce

19.10.2019 15:00

Nadwiślan Kraków

:

Kaszowianka Kaszów

19.10.2019 15:30

Prokocim Kraków

:

Dąbski

19.10.2019 15:30

Piast Wołowice

:

Wieczysta

20.10.2019 15:30

12. kolejka 26.10.2019

TS Węgrzce

:

Piast Wołowice

26.10.2019 11:00

Wieczysta

:

Nadwiślan Kraków

26.10.2019 15:00

Błękitni M.

:

Wiślanie II Jaśkowice

26.10.2019 15:00

Borek Kraków

:

Bronowianka Kraków

26.10.2019 15:00

Garbarnia II Kraków

:

AP Kmita Zabierzów

26.10.2019 00:00

Kaszowianka Kaszów

:

Prokocim Kraków

27.10.2019 14:00

Hutnik II Kraków

:

Dąbski

27.10.2019 14:00

13. kolejka 02.11.2019

Nadwiślan Kraków

:

TS Węgrzce

02.11.2019 13:00

AP Kmita Zabierzów

:

Błękitni M.

02.11.2019 14:00

Prokocim Kraków

:

Wieczysta

02.11.2019 14:00

Wiślanie II Jaśkowice

:

Borek Kraków

03.11.2019 11:00

Bronowianka Kraków

:

Hutnik II Kraków

03.11.2019 14:00

Piast Wołowice

:

Garbarnia II Kraków

03.11.2019 14:00

Dąbski

:

Kaszowianka Kaszów

03.11.2019 14:00