Wiadomości

Strona główna / Wiadomości
Wrócili z dalekiej podróży

24 Maj 2017

Gdy Dawid Rymarski ze Zwierzynieckiego w 73. minucie strzelał bramkę na 0:2 mało kto wierzył, że Wieczysta sięgnie po 3 punkty. "Żółto-czarni" pokazali jednak charakter i odrobili straty zdobywając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry!

więcej
Puchar dla Dąbskiego po raz trzeci

17 Sty 2017

W niedzielę zgodnie z wieloletnią tradycją zawodnicy Wieczystej, Dąbskiego i Zwierzynieckiego spotkali się na boisku, aby zagrać między sobą i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sportowo najlepsza okazała się ekipa Dąbskiego, ale...

więcej
Zaczynamy!

Zaczynamy!

14 Sty 2017

Już jutro nasi zawodnicy zgodnie z wieloletnią tradycją zmierzą się z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z drużynami Dąbskiego i Zwierzynieckiego. Dochód ze spotkania i późniejszych licytacji w całości przekazany zostanie na WOŚP.

więcej
Banachowicz bezlitosny dla Zwierzynieckiego

15 Paź 2016

Kamil Banachowicz - zdobywca trzech bramek okazał się architektem zwycięstwa Wieczystej ze Zwierzynieckim. Swoje trafienie z rzutu karnego dołożył jeszcze Filip Fryc i Wieczysta wygrała na Błoniach 4:2!

więcej
Kolejny mecz bez wygranej

21 Maj 2016

Trwa zła passa Wieczystej, która nie potrafi wygrać meczu. Dziś jedynie zremisowaliśmy u siebie ze Zwierzynieckim 1:1.

więcej
Zagrali dla WOŚP

10 Sty 2016

W niedzielne południe na Wieczystej gospodarze wraz z Dąbskim oraz Zwierzynieckim zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej
Gramy dla WOŚP!

9 Sty 2016

W niedzielę o godz. 12:30 rozpocznie nasze tradycyjnie granie z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !

więcej
Kwadrans żółto-czarnych

10 Paź 2015

Ostatnie 15 minut meczu ze Zwierzynieckim wystarczyło naszym zawodnikom, aby odwrócić losy spotkania i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wieczysta wygrała dziś 3:1!